YFTBW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е е-фед в който ще имате шанс да играете с кечисти от WWE.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Hell For Eliminations 2016

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

Hell For Eliminations 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Hell For Eliminations 2016   Hell For Eliminations 2016 EmptyСря Апр 05, 2017 5:11 pm

Hell For Eliminations 2016 Elimin10
Турнирът свърши вчера и като цяло е късно за прогнози,но не е късно за даване на мнения.Ако може изкажете няколко мнение за мачовете.
Smile

1.Nikki Bella vs Melina - TLC (Women's championship)
2.Elimination Chamber (World Championship)
ME:EC3 vs Seth Rollins
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

Hell For Eliminations 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell For Eliminations 2016   Hell For Eliminations 2016 EmptyСря Апр 05, 2017 5:41 pm

Беше хубав турнир.Все пак като си погледна постовете ще трябва много повече да се постарая,за да задържа титлата дългичко време.Не знам,но има доста кандидати за двете мъжи титли но според мен при Световната ще са повече,защото най-добрите се бият за титлата на федерацията.Все пак и жените направиха голям мач ще видим как ще се развият нещата при тях но според мен ако се увеличат до поне 5 такива ще бъде яко меле и ще се чете с интерес.
Върнете се в началото Go down
StylesClashBTW

StylesClashBTW


Брой мнения : 4
Join date : 05.04.2017

Hell For Eliminations 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell For Eliminations 2016   Hell For Eliminations 2016 EmptyЧет Апр 06, 2017 4:26 pm

1.Nikki Bella vs Melina - TLC (Women's championship) - честно казано когато четях постовете им се кефех.Як мач и мисля ,че развитието на тази вражда може да стане още по-добра преди TakeOver.

2.Elimination Chamber (World Championship) - РАЗОЧОРОВАНИЕ!Ако нямат планове за Сина то тази победа е незаслужена.Мисля че след време някой все ще й вдигне престижа.Дали ще съм аз или не ,не знам защото още не е сигурно след дебюта ми какво ще стане.

ME:EC3 vs Seth Rollins - Добър мач.Мисля че беше заслужена победа за Seth Freakin' Rollins. Доказа ,че заслужава титлата и се надявам в скоро време да видим опонента му кой ще е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hell For Eliminations 2016 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell For Eliminations 2016   Hell For Eliminations 2016 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Hell For Eliminations 2016
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отваряне на Hell For Eliminations

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YFTBW :: Други :: PPV Threads-
Идете на: