YFTBW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е е-фед в който ще имате шанс да играете с кечисти от WWE.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 14, 2017 9:27 pm

Ето го и най-важният мач.Този мач ще определи бъдещето на титлата на федерацията!
ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Roman_reigns_xlxvladxlx
1.Roman Reigns
2.???


Последната промяна е направена от uliqnbg на Вто Мар 28, 2017 7:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
ToniNXBULLET

ToniNXBULLET


Брой мнения : 5
Join date : 27.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyПон Мар 27, 2017 10:23 pm

Ladies and Gentleman,EC3!
Corey Greaves:Какво по дяволите?Какво прави Ethan Carter тук?Той дебютира ли?
Michael Cole:Да колега..Нека видим какво ще ни каже..

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EC3

-Драги зрители.Тази вечер ще бъде без Рейнс.Титлата е вакантната.Аз и изненадващият кечист ще се бием за нея.Победителят взима всичко!Бъдете доволни,знаете че с Рейнс не е интересно!

Greaves:КАКВО?!
Cole:А ЗАЩО Е ВАКАНТНАТА?Поне причина да ни беше казал...
Върнете се в началото Go down
DamyanBITW

DamyanBITW


Брой мнения : 6
Join date : 15.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyПон Мар 27, 2017 11:27 pm


And his oponnent, from Davenport, Iowa weight 217 pounds The Man Seth Rollins!


ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Mo0gwlWME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) FwlY2uJ

Джоуй: Не може да бъде! Той е! Наистина е той, дами и господа! Сет Ролинс прави своя дебют на сцената на YFBW!
Грейвс: Не може да стане по-напрегнато от това дами и господа! EC3 срещу Сет Ролинс! Ето това вече е мач, който ще си заслужава гледането! Мач, на който можем директно да поставим 5 звезди! Сет Ролинс таунтва грамнотворно под звука на музиката, а след това без да се бави продължава по рампата.

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) A1rNutbME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Giphy

Джоуй: Истинско величие, погледнете го само! Никой не може да достигне Ролинс в този момент! Дори и EC3! Сет поглежда към Кртък, след което отива до своя ъгъл и изглежда сме готови за началото на тази среща !
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 2:44 pm

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
ToniNXBULLET

ToniNXBULLET


Брой мнения : 5
Join date : 27.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 3:04 pm

Титлата е заложена на карта.Ролинс започва с саблен удар който попадна точно в целта.EC3 обаче се изправя бързо и му го връща с падащ лист.И двамата се гледат.Разменят някакви думи и вече са готови за истинската битка която се очаква да бъде...Просто уникална!Сега ЕС3 опитва да хване Ролинс ,но именно Ролинс минава зад гърба му и прави Back Suples.Гърба на ЕС3 не е много добре.Качва се на въжетата Ролинс и се готви за жабешко цамбурване но идва и ЕС3.Опит на Картър да му направи суплексс от въжетата ,но отново Ролинс блокира.Картър забива 3 юмрука в главата на откачалката с цел да го повали по-лесно но не му се получава.Ролинс отвръща със същото и след като има възможност скача и прави падащ лис във въздуха.Много добре!Прави заспиващата хватка за предаване.Етан Картър обаче се изправя ,но ролинс продължава да държи захвата. Започва ЕС3 да забива юмруци ,като редува и двете си ръце в корема на Ролинс.Картър се спасявааа с Д-Д-Т!След това той изправя Ролинс и му прави Backsuplex...
ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EC3BackSuplex

ЕДНО...
ДВЕ...
ИМАМЕ ЛИ ТРИ?!
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 3:06 pm

МНОГО БЛИЗКО!
Размина се обаче от победата.
Мачът продължава...
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
DamyanBITW

DamyanBITW


Брой мнения : 6
Join date : 15.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 6:12 pm

Джоуй: Този мач продължава с пълна сила! Ролинс и Картър се изправят бавно на краката си, но EC3 просто беше по-бърз от двамата и...внимание това е ритник в слепоочиети на Ролинс! "The Man" пада на тепиха, а ЕС3 просто поставя крака си върху дробовете на Сет и така опитва да го тушира, но имаме повдигане от Ролинс и то на едно! ЕС3 няма да успее да спре Ролинс толкова лесно дами и господа! Ще му трябва нещо много по-голямо!
Грейвс: Картър изправя Сет на крака, след което го засилва към ъгъла на ринга. ЕС3 също се засилва и-и-и това е Shoulder block~! ЕС3 не е приключил...той вдига Ролинс и това ще бъде странично тръшване! Сет пада по гръб, а EC3 бързо го приковава,но отново имаме повдигане! Сет забива няколко удара на Картър, след което се изправя на крака! Ролинс се засилва към него-о…Dropkick! ЕС3 пада извън ринга, а Сет прави своя таунт, той знае че може да спечели ако ЕС3 не се върне на ринга преди десет. The Man кара съдията да отброява по-бързо. Съдията отброява, а ЕС3 се върна много бързо в ринга. По-дяволите погледнете как ЕС3 гледа към Rollins. Този човек е смахнат.. Той е на колене, а Сет се засилва към него… Big Boot!
Michael Cole: Главата на EС3 едва не падна от раменете му. Seth за сега има надмощие в този мач, който тече в момента. Rollins хваща десния крак на ЕС3 и започва да го рита. Rollins явно ще се цели в единия крак на ЕС3, а той е десния. ЕС3 се хваща за него, явно вече болката започва да се усеща още от началото, което е учудващо поне за мен. Rollins не трябва да оставя ЕС3 да си почива това може да му даде минус. Seth се качва на третия обтегач, той е готов да полети. EС3все още е повален, а Rollins полита-а.. ЕС3 се измести и поваля Rollins с саблен удар, след това хваща за главата и му прави… Inverted DDT! Чудесен ход от страна на ЕС3 и той прави първия опит за туш в този мач. Дали ще се получи? Ще успее ли Йитън Картър да си спечели мач за световната титла? Едно… Две… Не-е-е!! Rollins се повдигна на две! EС3 направи първия опит за туш, който за негово съжаление не му донесе победата в този мач...
Corey Graves: EС3отново поглежда странно… Какво му има на този човек? Той сега се качва на третия обтегач. Явно той ще направи ход от въжетата… ЕС3 полита-а…Rollins се измъква с ритник в корема, след това го хваща за дясната ръка и му прави DDT! Лаул какво DDT само! Rollins хваща ЕС3 за главата, той мисли да слага край на този мач. Имаме опит за Pedigree… ЕС3 се измъква и рита Rollins в корема, след това го засилва към обтегачите и се засилва към него и му прави Corner Clothesline след това опитва Running Bulldog, но Rollins се спира и се спасява. EС3 прави крачка назад, а Rollins се засилва към него с коляно право в главата. ЕС3 остава на крака, а Seth Rollins отново прави опит за Pedigree, но EС3 се измъква и удря Seth…


Картър вдига Rollins на раменете си...
Но The Man се измъква и рита ЕС3 в корема.
Картър остава на колене, а Seth Rollins се приготвя и
му прави....
ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Xyf8JRywjJnN2KIbzRFtl69yzbK1s_YjHIp2b-Z4NDVA4eeIb9ZXZz6-v1yFxnDCMEH_7ABifJLuM-alqv5y5QIUIEFsd80kIG5ueD5mw3Xtjx0whq5HHlbl1GaHdblmskDjR4YKdnp9SGOD-EfgLPmFItYGOhLrZEHSV7OCfkJq8xPsA0mi3bukWeWeGweyvKFJRTBDHfrzaBgwFDGvusoBdtBHPSJBhtyeul_bPIVTZCw84V9NnpMY2zhkP7LUEDK0FeVUwnRVI7XHtvDEEGIXuThnwkEyRQM5gHG8V38YM6t2akpNoIkn7NQdAtg_4If0q1oMFjcdr9Yhj3Xf2CjLWqnn6Y3IhzF2aAYrIc7TGAfAVMXLFTeh7frpokPSjk3xwyuZrs1xiHIhZkFuI53MRWi3BAL2vI27e6O8niUbxwf7EBbuMtg_BDwe36GFqIDr0qFsHnL0CI5KXDRrtPdMNpzr7PeT9Fr-rx-HokaiI1l6bBu_nlvfGxciqO7onNJUXnWmzgRaG800CCoYEtSYwXP1DLdyjuYZzxeIc9_fkdYEzlZKXfYGIVipT_2fnhf-wPQlDdKvApY5SjWdypJNLVOHAmD6pw5Xdqfu5yK_gNeQHiMff0oQ3Ka_pVhVC8g7CLAEhgkvDd3gJkxTlpG8cIpH09o-PY27uoYkSg=w280-h159-no

AVADA KEDAVRA!


Джоуй: Ще успее ли Rollins да спечели в този мач ?


Последната промяна е направена от DamyanBITW на Вто Мар 28, 2017 7:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 6:22 pm

1....
2....
НЕЕ!
ПОВДИГАНЕ!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
ToniNXBULLET

ToniNXBULLET


Брой мнения : 5
Join date : 27.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 6:40 pm

И така този мач продължава. Можем само да се наслаждаваме...Ролинс вдига Картър и му забожда супер ритник в муцуната, след което му прави малкият пакет.Картър се изправя бързо и отива в ъгъла.Ролинс обаче е бърз и му забожда саблен ударр в оптегача.Веднага ролинс го вдига и му прави СуплекС. Опит за туш който за съжаление на Ролинс няма успех.Ролинс порязва Картър с Краак Брадва.Следва комбо от ЕС3 от юмруци в главата на Сет откачалката Ролинс. Картър в стил Зиглър забива 7 лакътяя in the hearth.Бърз туш но и Сет е във форма.Картар вдига Ролинс и го засилва към въжетата.Ритник в носа от Карррр-ррр-тъъъ-ъъъ-рррр~~...Качва се на третото въже и опитва жаббеешк-ооо~~ цамбурване ,но пропуска.СЕТ СЕ ОТМЕСТИ НА ВРЕМЕ И ADAVA KEDAVRA...Отново с крак брадва и заспиващата хватка. Ролинс осъзнава че ЕС3 може лесно да се измъкне от това и го пуска.Опит за Pedigree...И да!Едно-Две-Няма три!Близко беше...Картър се изправя заради помощЪ на въжетата и рита Сет в корема.Вдига го но Сет избягва за момент и следва...Super Punh~~
ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Tumblr_nl7mwkbnKy1qlhou3o3_400

ЕДНО...
ДВЕ..
ИМАМЕ ЛИ ТРИ?!!
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 6:44 pm

НЕ!
ПОВДИГАНЕ!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА !!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
DamyanBITW

DamyanBITW


Брой мнения : 6
Join date : 15.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 8:07 pm

Джоуй: Ролинс и този път някак си успя да се повдигане преди 3! Как го прави изобщо Сет ?! ЕС3 не може да повярва, че Ролинс се повдигна след този мощен удар в черепа на претендента! Картър изправя Ролинс на крака-а..и това е мощен удар в гърдите на Ролинс, след което и още един! Картър се засилва и ще опита да преметне Сет над въжетата....но Ролинс прави блок и това е премятане от негова страна! Картър III се намери на пода. Ролинс подбужда тази публика да стане на крака. Ролинс се приготвя, след което се засилва от въжетата и скача между тях със невероятен Suicide dive~! Невероятен ход само от Архитекта в този спорт!Сет таунтва, а след това Ролинс вдига ЕС3 на крака, само че Картър веднага използва възможноста да забоде Сет право в барикада с гръбнака напред! Много добра контра атака от Ийтън Картър, който сега изправя Сет и-и-и оу забоде го тук с ребрата напред в барикадата!
Грейвс: Погледнете Ролинс само как се придържа за тях! ЕС3 вдига Ролинс и сега го вкарва на ринга. Картър III се качва на второто въже и сега чака Сет да се изпави. ЕС3 изчаква Ролинс и това е чудесен Axe handle~! Имаме опит за туш...и това обаче е повдигане от Ролинс! Тази среща продължава с пълна сила. ЕС3 хваща Сет за косата и така грубо го изправя на крака, след което ще направи опит за 1%~! Картър се готви да завърши този мач, но не! Сет се измъква и това е чудесно Enziguiri в главата на ЕС3!
Джоуй: Невероятна маневра от Ролинс! ЕС3 е stunned в ъгъла на ринга, а Сет засилва към Картът и това е Flyingforearm smash последван от..STO в сглопките ~! ЕС3 се държи за главата,а Ролинс излиза на ръба на ринга и изчаква Картър да се обърне и Ролинс полита с Springboard knee~!
Грейвс: Това коляно попадна право в целта! Сет прави бърз опит за туш и имаме 1........2.......но това ще бъде повдиганр от ЕС3! Този мач продължава! Сет поглежда към въжетата и бързо се изправвя като започва след това да ги изкачва. Сет стигна до третот въже и след това скача-а-а с Frog Splash~!....но момент! EC3 успя да го хване и да го вдигне! Мили боже Картър вдига Ролинс и това е TK3! В средата на ринга имаме опит за туш иии това е 1....2....и повдиганр от Сет! Космическо повдигане от Сет в този мач. Картър трети вече се чуди какво да направи и просто се изправя на крака и започва да дебене Ролинс да се изправи. Сет се изправвя и ЕС3 опитва One Percenter, но Ролинс блокира! ЕС3 забива ритник в главата на Сет, но Ролинс след това го контрира и прави...

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) HQh3Z5Fm0HcgnNIaUFSJpIPPVcm6eJpX9orgXEW7jQupWSOUeM_ku8H3yT1ROcDTyjnTqP1ctb9FZIoZVOnyMB-lHOuquUJhQli67Mgsle7Fr0U2V3LC97r1LlM0vN1YOUnFXBATxVsdGUmK1RbQbto1Rz9Uu4SCvfEiXhOX80h-D4KE55vdM2XNk0xyxmgtVkAY-__bIzPzj0nMvJ8zaVsTBNlzww7CrBWKVmPgWgCd0GRjOq5NfmddVFPipeMIYkcJf09X7SQcxqvYuumJbxySGKbP_YGYP9njMF3Rdvq8WdFXGZD33Xv_ncOPFblgHUDWhKbwAEpShUVmSb7bL-aYHRfspyiZVcfGkm14lXrKZv1ZupvRJfB_5pPNci5Shn2TFxY7P1ONmAtxY3MVhHxHyMB64s_K4JCzLWp5DYoMgpjFeIIDLqxX7oWJQQMo1PGOm2uppPBORh0guEenZkkfF_DTSp0G3rDws2s0rAf6FmUNEzNAdCJYOnW-7Cq236kf_ythToGirvBUaxt5dnzijpqsQYOZA_Bwe_9oRHKQv3Kyg7sJqIi7PZXgsl2XS1y-Eo3XvVBzIAcSg8sRTzYJcdxSchjqFRLpqwICwcd89WiFJQigqalNNSgsK3cZIEZr-LeK84DeZCbLUXQ5ENryO1krb5bu9HGDnWa0Kw=w300-h169-no
PEDIGREE В СРЕДАТА НА РИНГА!

Джоуй: THE PEDIGREE~! ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯ! ФИНИШЪРА НА РОЛИНС В СРЕДАТА НА РИНГА! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ! ТОВА Е 1.......2..... ТРЪГВА ЛИ СИ РОЛИНС ОТ HELL FOR ELIMINATIONS КАТО ШАМПИОН ?
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 8:11 pm

ПОБЕДА!
ANNOUNCER:ПОБЕДИЕЛ И НООООВИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН - СЕТ "ОТКАЧАЛКАТААА" РООООООООЛИИИИИИИНС!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
DamyanBITW

DamyanBITW


Брой мнения : 6
Join date : 15.03.2017

ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) EmptyВто Мар 28, 2017 8:18 pm



ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) JXdO0JDJIkN3WugoHyjXpCepa4OeblZlT6bdPfIhxS9AJLgHcg2AVtycg01SndcNrwC7NpNmbH6S-i5vLaAbRYnyJrKo-TSqcQVrK3OodW_7zNF01DB3TMeXR7C2G-uAp6GMPBInRg_MIsRyNwZS3EKeuhUUR74R6uRq-XhhQizNHEt6aYkaLr-959GWBL3n-r9tmnNasU-7zy-M09zv9U9MnESPQZQlULo01AXiV9qEyiIjV1dSwKTlXn8ub-kfCYpcKR7qX3cN0k4ImtfZAqKtEypLabqGJVm9Y4rHrDwC_gJWEzci1VNP8PqTwhBtc_aI_RuscTawTNKDgEZz35arfCl_dUy1NwTo5z0W8Z3rcndiGkmhYC511krV07ZEUxKbVjDCpb9C8MGJtDGC9kj921_trF5HfgcQjobdizLce8VB62oGeP36pdYaoW5FpvYpf_y1BOm0JslOENW0CAMSHwgTeSQZxQgRtIBSjpBQGDaH3f0MGmz7jjXW8gmMKN35IF9Ng48oOrXqmk6019VexgiLmKHMeds9gzIni01F83Kwpf-oYSi0wOyfV3nc4OIj2OxHrmwdB08R_2QdAlxf9t_Ar3GTF7DIjnTrGEwZY7KhTVOd=w260-h146-no

Джоуй: НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! СЕТ ДОЙДЕ В ТАЗИ ФЕДЕРАЦИЯ И БУКВАЛНО ОБРА ТОЧКИТЕ КАТО СТАНА НОВИЯТ И ПЪРВИЯТ YFTBW CHAMPION OF THE WORLD! KAКЪВ МАЧ И КАКВА НОЩ САМО!
ГРЕЙВС: БЕЗ СЪМНЕНИЕ, КОЛЕГА! ТОВА Е ЕДИН НЕВЕРОЯТЕН МОМЕНТ ЗА РОЛИНС!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)   ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP) Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Roman Reigns vs ??? - Normal Match (YFTBW CHAMPIONSHIP)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Roman Reigns vs Seth Rollins (Normal)
» Roman Reigns
» Seth Rollins vs. John Cena - Normal Match
» NEW ERA IN YFTBW!!
» ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YFTBW :: Турнири :: Hell For Eliminations-
Идете на: