YFTBW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е е-фед в който ще имате шанс да играете с кечисти от WWE.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 2:12 pm

Фин е бесен много на Гробаря и има за какво да си отмъщава,след като миналото шоу заради него той не успя да победи срещу Ортън.
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls FinnBalor_CutByGameElite
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Undertaker_g4s_2
1.Finn Balor
2.The Undertaker
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 2:28 pm

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Entrance%2B1

Tazz:За втора поредна седмица Балър е в главният мач,а и днес по-рано в шоуто стана ясно,че той ще има мач с Гробаря.Това е много добре за феновете,но дали ще е добре за Балър..
Joey Styles:Не мога да кажа!


ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Entrance%2B4
Върнете се в началото Go down
TwistBroDeadman




Брой мнения : 6
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 8:50 pm

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Undertaker-entrance-o
Дами и господа моля посрещнете великият феномен - THEEE UNDERTAKEEEEEEEER!
Майкъл Кол:Това ще бъде мач който ще даде шанс на Finn Balor да си го върне.
Джим Рос:Ще бъде голям мейн евент.
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 8:54 pm

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 9:27 pm

Мачът ще бъде дълъг.Ще трябва да отбележат 2 туша от 3.Може и с хватки за предаване да стане.Балър с опит още в началото с Ензигури,но Гробаря блокира и му е хванал крака.Вдига го и саблен удар.Крак брадва след това от Гробаря.Балър се изправя и Пеле кик.Качва се на въжетата и петзвездно жабешко цамбурване от Балър.Гробаря се изправя и е наведен,което не е добре,защото ..
Coup de Grâce to the Back
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls 20
Coup de Grâce to the Back
Опит за туш..Имаме ли победа?
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyСъб Мар 11, 2017 9:31 pm

Дали е заради възраста на Гробаря или не..Балър отбелязва първият туш,остават още два!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
TwistBroDeadman




Брой мнения : 6
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyНед Мар 12, 2017 12:10 pm

The Undertaker vs Balor е много добър и интересен мач.Гробаря бе туширан още в самото начало.Все пак се изправя и какъв юмрук в главата на Балър чак той падна.Leg Drop след това.Гробаря гледа отново Балър как се изправя.Балър с падащ лист и Гробаря е потърпевш.Опит за Coupe da Grace,но Гробаря се отмеси и Chokeslam.След това още един Leg Drop от страна на Гробаря.Фин отново се изправя,но следва ритник в лицето a.k.a Big Foot.Надмощието е голямо от Гробаря.Балър обаче все още има енергия,изправя се и започва да налага Гробаря.Гробаря опитва да го изблъска,но не му се получава.Пеле кик и Bloody Sunday! 1...2..и нямаме три.Гробаря все още е жив,а ако беше туширан Балър печели.Тук задължително трябва да отбележи туш.Гробаря е в опасно положение.Балър е на въжетата и се готви за финишъра си.Гробаря обаче се изправи бързо и суперплекс.Балър се изправя с помощта на въжетата,но това не е добре за него,защото следва ход,който не е много приятен.
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Tv0yUht
Много добро изпълнение,но ще донесели отбелязването на първа точка и за The Undertaker?
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyНед Мар 12, 2017 12:14 pm

Много близко беше Гробаря,но не успява да отбележи точка.Все пак Балър не се чувства много добре и предимството е за легендата на кеча...
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyНед Мар 12, 2017 12:42 pm

Гробаря явно се е взел в ръце и спуква от бой Балър.Обаче Балър е много талантлив и издражлив и ще може да се справи за още дълго като гледам.Балър отново се изправя и страхотно изпълнение на Ензигури.Гробаря все още е на крака.Балър отива в ъгъла затичва се и това е падащ лист.След това се качва на въжетата Балър и...
Coup de Grâce
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls 12
Coup de Grâce
Опит за туш,но Гробаря се изправя.Това не е добре,защото ако беше успешен туша щяхме да видим победа от Балър и най-хубавото е,че ще си отмъсти на Гробаря за миналата седмица.Сега Балър е намислил нещо..Гробаря се изправя..
DDT
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls 10
DDT
Супер мощното ДДТ.Опит за туш 1..2..имаме ли три ??!??
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyНед Мар 12, 2017 12:53 pm

НЕ И НЕ!НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ!Гробаря се повдигна след Coupe de Grace + DDT ,което малко ми се стори по-различно от нормалното..Но повдигане отново!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
TwistBroDeadman




Брой мнения : 6
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyВто Мар 14, 2017 9:51 pm

Много интересен и стабилен мач.Finn Balor и The Undertaker показват че имат големи шансове за световната титла на турнира.Гробаря се изправя и саблен удар.След това Leg Drop.Изправя се Finn но явно не беше най-добрата идея,защото змийски очи от страна на The Undertaker.След това се обръща и The Undertaker с Chokeslam.

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls HWn1QEP

Имаме ли точка?
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyВто Мар 14, 2017 9:56 pm

1......2......3 ДА ! 1 = 1
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls EmptyВто Апр 04, 2017 10:01 pm

Мачът ще завърши на равно...Няма да се доиграва.
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls   ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment with Finn Balor
» Finn Balor Gifs
» 2.Finn Balor vs EC3 - Street Fight
» ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship
» Hulk Hogan vs Cena (Falls Count Anywhere)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YFTBW :: Седмично шоу :: ИЗМИНАЛИ ШОУТА-
Идете на: