YFTBW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е е-фед в който ще имате шанс да играете с кечисти от WWE.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:22 am

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship 170px-NXT_Champion_Finn_Balor_2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Latest?cb=20130820162643

Титлата е заложена!Време е да видим и първият й носител!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
foxbg

foxbg


Брой мнения : 14
Join date : 02.05.2016
Age : 22

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:27 am

Дами Господа  Ще Излиза Ренди   Феновете крещят от радост 
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship RkbTE
Върнете се в началото Go down
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:31 am

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Entrance%2B1
Tazz:Welcome to Grand Pro Wrestling!Балър дебютира във федерацията..За първи път ще го видим на ринга на YFTBW.Много интересен мач ни очаква,а и най-вече,че Ренди Ортън е от първите кечисти тук,а и беше близко до титлата на федерацията в първата му нощ.
Joey Styles:Да..Първият мач беше уникален,Балър само е чувал за него.Шейн е уникален генерален Мениджър...

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Entrance%2B4
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:33 am

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
foxbg

foxbg


Брой мнения : 14
Join date : 02.05.2016
Age : 22

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:37 am

Началото на мача е дадено.Ренди със саблен удар и...Ренди рита на главата Фин Балар  
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship B45438f50fb39d7c59fead41aa8def81d2afd76d_hq
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:39 am

Опит за бърза победа на Ортън,но Балър се повдига!!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:44 am

Ренди като че ли взе надмощието в началото,но има още какво да се желае.Балър се изправ и отвръща с падащ лист.Ренди се изправя,но май не беше хубава идея,защото Балър знае някой трик..Reverse Bloody Sunday.Балър е на въжетата и се готви за Coupe da Grace,но Ренди се изправя бързо и разклати въжетата.Удари се в топките по този начин Балър.DDT от най-горното въже!Ренди може да спечели мача едно...двее..няма три!Много интересен сблъсък.Балър се изправя,но има roll up от страна на Ортън едно..двееее и нямаме три.Балър сега с Pele Kick.И е на въжетата...
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Diving%2BDouble%2BFoot%2BStomp%2B1
Имаме ли победа?
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:47 am

1....2.....НЯМАМЕ ПОБЕДА!ОРТЪН СЕ ПОВДИГА!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
foxbg

foxbg


Брой мнения : 14
Join date : 02.05.2016
Age : 22

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:48 am

След повдигането Ренди се изправя бесен.Излиза извън ринга о да и Балър е с него.Ренди го качва на коментаторската маса и го удря няколко пъти.Ренди ще прави рко на масата  ще успее ли о да  
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Giphy
Туш..
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 11:50 am

1....2...НЕЕЕЕЕ!НЯМАМЕ ШАМПИОН ВСЕ ОЩЕ!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:08 pm

Балър не е добре.Ренди вади маса от долната част на ринга и я качва на него.Слага я по средата и Фин се качва на ринга.Удар зад гърба,но явно Ренди не е съгласен и удар в топките и ДДТ.Опит отново за ритник в главата,но Балър се отмества и суплес върху масата.След това той вдига Ортън и прави много добър ход.
Bloody Sunday!
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Bloody%2BSunday
Bloody Sunday!
1...2...?!
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:10 pm

ОТНОВО ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
foxbg

foxbg


Брой мнения : 14
Join date : 02.05.2016
Age : 22

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:13 pm

Ренди се повдигна и се изправя налага с юмруци противника си опит да го преметне над третото въже Балър се задържа на ръба удар в корема
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship A24xx8p.0
какво помислил Ренди  ще успее ли о да Опит за туш ще победи ли


Последната промяна е направена от foxbg на Съб Мар 11, 2017 12:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:15 pm

ОПИТ СЛЕД ТОВА ЗА ТУШ,НО БАЛЪР СЕ ПОВДИГА И МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
NutshasaClub

NutshasaClub


Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:27 pm

Невероятен мач между Ортън и Балър.Има голяма драма и феновете се радват на това.Тази нова ера в YFTBW е нещо,от което имахме нужда ние феновете на кеча.Балър усеща още един ретник в главата.След това Ренди го вдига и опит за германски суплес,но Балър след премятането се задържа на крака и Ензигури кик в главата на Ортън.След това няколко лакътя в "сърцето".Ренди се изправя и още един ензигури.Сега си помага с въжетата,които не са далеч от него,за да се изправи и да стъпи отнова на крака.Обаче това не е добре,защото Балър действа..

Spinning Sitout Sleeper Slam
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Spinning%2BSitout%2BSleeper%2BSlam%2B2

Spinning Sitout Sleeper Slam
Имаме туш..
Върнете се в началото Go down
TwistBroDeadman




Брой мнения : 6
Join date : 11.03.2017

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:35 pm

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Ahhhh-1
КАКВО БЕШЕ ТОВА? THE DEADMAN - THE UNDERTAKER ДЕБЮТИРА ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА! Балър го гледа опит да го удари но Гробаря блокира и това е Tombstone. Той мести Ренди и го слага на позицията за туш 1....2....3 ! Имаме Световен шампион и това е Рендииииииии Ортън!
Върнете се в началото Go down
uliqnbg
Admin
Admin
uliqnbg


Брой мнения : 92
Join date : 02.05.2016

ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship EmptyСъб Мар 11, 2017 12:40 pm

КАКВА НОЩ САМО!
Върнете се в началото Go down
https://yftbw.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship   ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Finn Balor vs Randy Orton (FCA) - World heavyweight Championship
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1.Randy Orton vs Kevin Owens - Normal Rules
» 3.Randy Orton vs John Cena - Normal Rules
» Segment with Finn Balor
» Finn Balor Gifs
» ME: Finn Balor vs The Undertaker - 2-Out-Of-3-Falls

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YFTBW :: Седмично шоу :: ИЗМИНАЛИ ШОУТА-
Идете на: